Alkohol > Mikkeller Dry Hop Simcoe Vodka 44% 700ml
 

Mikkeller Dry Hop Simcoe Vodka 44% 700ml

0 (0 hlasů)
Kód:EAN5704048900722
Dostupnost
Na skladě: 304
Dodací lhůta:: do 2 dnů (při objednávce do 12.00 - produkt skladem)
Běžná cena: 807 Kč Vaše cena: 405 Kč

Popis

Druh: destilát (vodka s chmelem)
Výrobce: Mikkeller, Dánsko
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 44%


Mikkeller představuje dotek a spojení kultur - svět piva a vodky se setkal a sjednotil! Nechtěli jsme zkazit exkluzivitu vodky, chtěli jsme ji vylepšit. A to jsme také udělali. Prvním krokem k výrobě tohoto unikátního destilátu byla vodka. Ručně dělaná z nejlepší zimní pšenice. Pšenice byla mletá u nás, následovalo vaření, kvašení a destilace v měděných kádích. Když už byla vodka připravena, použili jsme "dry hopping" technologii - do tekutiny jsme přidali malé množství chmele. Vodka si z chmele pomalu vzala aroma a chuť. Díky chmelu Simcoe, který je použit na výrobu tohoto božského nápoje, zůstávají v nápoji citrusové chutě. Tato vodka je nová pravda. Superprémiová. Navzdory 44% alkoholu s bezkonkurenčně hladkým pocitem, krásná, svěží, s chutí chmele. Vynikající s ledem, bez ledu, do cocktailů, samostatně ... Je na Vás jak si vychutnáte toto nové a jedinečné spojení dvou chutí.

Podávání: vzhledem ke komplexnosti nápoje a vyšší obsah alkoholu se na rozvinutí vůně a chuti doporučuje naředit vodou tzv. "zaprsknutím" nebo kostkou ledu. Vynikající je také jako součást míchaných nápojů na bázi vodky.

Ocenění: New York World Wine & Spirits Competition - stříbrná medaile

Složení: voda, světlé obiloviny, chmel, kvasinky

Vaše hodnocení


Přidat hodnocení

...

Přidat reakci na hodnocení:

 
 

Alkohol

Začátek výroby alkoholu je zaznamenán před více než 12 tisíci lety. Lidé před tisíci let začali pomocou kvašení ovocných šťáv a medu vyrábět první formy alkoholu. Pozůstatky kvašených nápojů se našli v Egyptě, Číně a dokonce i v Indii. Později, jak prošly tisíce let, si Řecko pochutnávalo na medovině a v Babylonu si zase uctívali bohyni vína.

 

Začátek 16. století přinesl používání alkoholu v medicínské oblasti, ale lidé rychle pochopili, že alkohol léčí i jinak a po světě se pomalu začal rozšiřovat silný alkoholismus. Ničemu nepomohla ani světoznámá americká prohibice z roku 1920, která zakazovala výrobu a prodej alkoholických nápojů, protože šikovní obyvatelé často proměňovali své sklepy na podomácku vyrobené palírny.

 

Tehdy ti na vyšších postech rychle pochopili, že zákaz ztrácí smysl a po 13. letech byla tato prohibice zrušena. Prohibice však v té době přinesla i přes 10 tisíc úmrtí, protože americká vláda rozhodla, aby se do průmyslového alkoholu přidával jed, který měl lidi odradit od pití. Někteří si však nedali říct a popíjení se končilo tragicky.

 

Samozřejmě alkohol má také pozitivní účinky na člověka, dokonce se říká, že samotný alkohol obsahuje mnoho minerálů a konkrétně 13 z nich jsou právě ty minerály, které lidské tělo potřebuje pro život. Čistý alkohol neobsahuje žádný tuk a uhlohydráty a pár skleniček dokonce mozkové buňky nezabíjí, ale zlepšuje kognitivní (poznávací) procesy člověka.

 

U nás máte možnost vybrat si ze selekce kvalitního alkoholu. K jedním námi preferovaných výrobců destilátů patří česká rodinná firma Žufánek, která vyrábí všechny destiláty v ručně limitovaných sériích, podle úrovně sklizně ovoce a všechny jsou 100% přírodní, vypěstované ve vlastních EKO sadech podle původních a ověřených receptur.

 

Produkty jako Žufánek Absinthe St. Antoine 70%, Žufánek Borovička 45%, Žufánek Hruškovice 45%, Žufánek Oh My Gin 45%, Žufánek Ořechovka 35%, Žufánek Pivní pálenka 40% a další, najdete výhradně u nás v Drinkonline.cz.

 

Dalším z výrobců je Mikkeller z Dánska, který se svou Mikkeller Dry Hop Simcoe Vodka 44%, navíc chmelenou chmelem Simcoe, ohromí oblíbenců tohoto alkoholického nápoje.