Alkohol > Mikkeller Organic Botanical Gin 44% 500ml
 

Mikkeller Organic Botanical Gin 44% 500ml

0 (0 hlasů)
Kód:EAN5704255116688
Dostupnost
Na skladě: 7
Dodací lhůta:: do 2 dnů (při objednávce do 12.00 - produkt skladem)
Vaše cena: 860 Kč

Popis

Druh: destilát (gin s chmelem)
Výrobce: Mikkeller, Dánsko
Objem: 500ml
Obsah alkoholu: 44%


Nový vysoce kvalitní, organický Gin od Mikkeller-u. Jednou za čas se ručně, v malé měděné destilační nádobě, vaří jedna várka. Znovu máte možnost ochutnat vždyprítomnú hořkost Simcoe chmelů. Opatrně vybrán mix bylin, stejně jako speciální technika použitá na "vyluhování" chuti rostlin během destilace činí tento Gin neobvyklým. Pečlivě vyvážený s neprůstřelných vůní jalovce, citrónové trávy a kořenů anděliky. Náznak kardamomu, zakončené s jemně hořkými tóny pomeranče. Pijte ho samotný - pokud si myslíte, že jste dost odvážní - netřeba se však obávat, je jemný jako hedvábí - nebo si z něj namíchejte perfektní Gin Tonic s ledem a plátkem pomeranče.

Složení: voda, ječný slad, chmel, bylinky, kvasinky

Vaše hodnocení


Přidat hodnocení

...

Přidat reakci na hodnocení:

 
 

Alkohol

Začátek výroby alkoholu je zaznamenán před více než 12 tisíci lety. Lidé před tisíci let začali pomocou kvašení ovocných šťáv a medu vyrábět první formy alkoholu. Pozůstatky kvašených nápojů se našli v Egyptě, Číně a dokonce i v Indii. Později, jak prošly tisíce let, si Řecko pochutnávalo na medovině a v Babylonu si zase uctívali bohyni vína.

 

Začátek 16. století přinesl používání alkoholu v medicínské oblasti, ale lidé rychle pochopili, že alkohol léčí i jinak a po světě se pomalu začal rozšiřovat silný alkoholismus. Ničemu nepomohla ani světoznámá americká prohibice z roku 1920, která zakazovala výrobu a prodej alkoholických nápojů, protože šikovní obyvatelé často proměňovali své sklepy na podomácku vyrobené palírny.

 

Tehdy ti na vyšších postech rychle pochopili, že zákaz ztrácí smysl a po 13. letech byla tato prohibice zrušena. Prohibice však v té době přinesla i přes 10 tisíc úmrtí, protože americká vláda rozhodla, aby se do průmyslového alkoholu přidával jed, který měl lidi odradit od pití. Někteří si však nedali říct a popíjení se končilo tragicky.

 

Samozřejmě alkohol má také pozitivní účinky na člověka, dokonce se říká, že samotný alkohol obsahuje mnoho minerálů a konkrétně 13 z nich jsou právě ty minerály, které lidské tělo potřebuje pro život. Čistý alkohol neobsahuje žádný tuk a uhlohydráty a pár skleniček dokonce mozkové buňky nezabíjí, ale zlepšuje kognitivní (poznávací) procesy člověka.

 

U nás máte možnost vybrat si ze selekce kvalitního alkoholu. K jedním námi preferovaných výrobců destilátů patří česká rodinná firma Žufánek, která vyrábí všechny destiláty v ručně limitovaných sériích, podle úrovně sklizně ovoce a všechny jsou 100% přírodní, vypěstované ve vlastních EKO sadech podle původních a ověřených receptur.

 

Produkty jako Žufánek Absinthe St. Antoine 70%, Žufánek Borovička 45%, Žufánek Hruškovice 45%, Žufánek Oh My Gin 45%, Žufánek Ořechovka 35%, Žufánek Pivní pálenka 40% a další, najdete výhradně u nás v Drinkonline.cz.

 

Dalším z výrobců je Mikkeller z Dánska, který se svou Mikkeller Dry Hop Simcoe Vodka 44%, navíc chmelenou chmelem Simcoe, ohromí oblíbenců tohoto alkoholického nápoje.