Úvod > Blog > Hroznová šťáva Matyšák: zdravější náhrada energetického nápoje?
 

Hroznová šťáva Matyšák: zdravější náhrada energetického nápoje?

3.6.2016 Co se vám vybaví jako první, když se řekne Matyšák? Víno, však? Kromě toho se však oblíbený výrobce může pochlubit i něčím jiným, jedinečným - a to čistě přírodní hroznovou šťávou, která vás nabudí podobně jako energeťák nebo ranní káva.

Vzácná spleť živin

Zdraví a vitální jsme tehdy, když máme dostatek energie, vitamínů či minerálních látek. To vše (a hodláme tvrdit), že mnohem více najdete v lahodné hroznové šťávě od Matyšák.

Je plná vitamínů B, D, E, A, C, jakož i hořčíku, draslíku a vápníku. Obsahuje i kyselinu listovou, jinak nazývanou jako vitamín B9. Pokud jí máte nedostatek, můžete pociťovat stavy smutku. Proto se lidem s depresemi doporučuje užívat zvýšené dávky tohoto užitečného vitamínu.

Bez omezení: pro těhotné, maminky i děti

Tento nápoj mohou klidně pít či těhotné ženy, zda maminky na mateřské, nebo dětičky. Tím, že je vyroben z ušlechtilých odrůd hroznů a není přislazován ani aromatizovaný umělými látkami, je plně zdraví prospěšný. Sladkost nápoje vytváří přírodní cukr (glukóza a fruktóza).

I pro nadšence sportu

Díky skvělé kombinaci látek může být alternativou k energetickým nápojům. Pokud po "energeťákoch" nesaháte z důvodu, že nechcete, aby vám škodili, tak při MATYŠÁK se toho vůbec nemusíte obávat. Jde o šťávu z těch nejkvalitnějších bobulí, která vás osvěží a povzbudí.

Buďte zdraví s Drinkshop.sk

Ať už máte dobrou imunitu, nebo jste častěji nemocní, nikdy neuškodí udělat něco pro své zdraví. Nestačí se spoléhat pouze na to, že "když to přijde, budu to řešit", ale třeba vzít otěže do svých rukou a udržovat se v kondici. Kromě pravidelného sportu vám s tím výborně pomůže 100% -ní šťáva od Matyšáka.

Bílouči červenou hroznovou šťávuod MATYŠÁK si koupíte v našem e-shopu Drinkshop.sk. Kromě toho si k tomu přibalte i kvalitní vínko či pivo - i tímto způsobem si posílíte svou vitálnost a zajisté získáte dobrou náladu. :)