Nealko > Fentimans Tonic Water 200ml
 

Fentimans Tonic Water 200ml

0 (0 hlasů)
Kód:FEN10
Dostupnost
Na skladě: 34
Dodací lhůta:: do 2 dnů (při objednávce do 12.00 - produkt skladem)
Minimální trvanlivost28.01.2021
Vaše cena: 35 Kč

Popis

Druh: nealko - sycený nápoj
Objem: 200ml
Výrobce: Fentimans, Anglie


Jako první na světě nabízíme botanicky vařený tonik vyroben kombinací bylinných čajů a extraktu z citronové trávy, která vyústí v jedinečnou, osvěžující a výraznou citrusovou příchuť.
"Velmi speciální, v nápoji Gin & Tonic je to dokonalost!" - The Guardian

Složení: perlivá voda, cukr, kyselina citrónová, přírodní aromata, chinin, rostlinné loužení (jalovec, listy citroníku trnitého), botanické extrakty (jalovec, listy citroníku trnitého, citrónová tráva). 

 

Vaše hodnocení


Přidat hodnocení

...

Přidat reakci na hodnocení:

 
 

Nealko

Nabízíme jedinečné nealko nápoje jako osvěžující limonády, ovocné sirupy, hroznové šťávy, lahodné ovocné a zeleninové bio šťávy a bio ledové čaje.

 

Nealko nápoje patří k nedílné součásti pitného režimu. Jsou potřebné pro naše tělo díky obsaženým vitamínům a minerálním látkám a hasí žízeň. Pro ty větší jsou vhodným doplňkem k alkoholickým nápojům nebo do koktejlů. V každém případě si je vychutná každý.

 

Ze slovenských zástupců nabízíme Pijo Bio ovocné a zeleninové šťávy, sirupy a bio ledové čaje. Ze světoznámých zástupců u nás najdete Fentimans, Hartridges, Thomas Henry a výrobců sirupů Bottlegreen. Tito výrobci použili při výrobě čistě přírodní extrakty.