Nealko > Ikkona Driver Dark Lemon 330ml
 

Ikkona Driver Dark Lemon 330ml

0 (0 hlasů)
Kód:IKO14
Dostupnost
Na skladě: 37
Dodací lhůta:: do 2 dnů (při objednávce do 12.00 - produkt skladem)
Minimální trvanlivost17.07.2020
Vaše cena: 37 Kč

Popis

Druh: nealko - sladová citrónová limonáda
Objem: 330ml
Výrobce: Ikkona, Slovensko


Slovenský pivovar Ikkona přichází s nealkoholickým letním osvěžením. Driver Dark Lemon je tmavý sladový nápoj, k jehož výrobě byly použity suroviny jako při výrobě piva - voda, ječné slady a chmel. Protože je to limonáda, proces proběhl bez kvašení. K dosažení pravé osvěžující chuti se do nápoje přidal citrónový sirup. A nealko sladová limonáda je na světě.

Složení: ječný slad, voda, chmel, limonádový citrónový sirup.

Vaše hodnocení


Přidat hodnocení

...

Přidat reakci na hodnocení:

 
 

Nealko

Nabízíme jedinečné nealko nápoje jako osvěžující limonády, ovocné sirupy, hroznové šťávy, lahodné ovocné a zeleninové bio šťávy a bio ledové čaje.

 

Nealko nápoje patří k nedílné součásti pitného režimu. Jsou potřebné pro naše tělo díky obsaženým vitamínům a minerálním látkám a hasí žízeň. Pro ty větší jsou vhodným doplňkem k alkoholickým nápojům nebo do koktejlů. V každém případě si je vychutná každý.

 

Ze slovenských zástupců nabízíme Pijo Bio ovocné a zeleninové šťávy, sirupy a bio ledové čaje. Ze světoznámých zástupců u nás najdete Fentimans, Hartridges, Thomas Henry a výrobců sirupů Bottlegreen. Tito výrobci použili při výrobě čistě přírodní extrakty.