Úvod > Nealko > Pijo Bio Granátové jablko 250ml
 

Pijo Bio Granátové jablko 250ml

0 (0 hlasů)
Kód:PIJ25
Dostupnost
Na skladě: 16
Dodací lhůta:: pouze na objednávku - kontaktujte nás prosím
Minimální trvanlivost15.12.2019
Vaše cena: 74 Kč

Popis

Druh: nealko - bio šťáva s příchutí granátové jablko
Objem: 250ml
Výrobce: Pijo Bio, Slovensko


Pijo Bio Granátové jablko je 100% ovocná šťáva. Ovoce, které je použito k výrobě této šťávy je ekologicky vypěstované, lisované, bez přidaného cukru, barviva, aromat a konzervantů. Granátové jablko je plné antioxidantů. Obsahuje i měď, která je důležitá při tvorbě červených krvinek, draslík je vhodný při arteriální hypertenzi. Působí protizánětlivě a pomáhá při trávicích obtížích. Je prospěšné při křečových žilách a má protirakovinné účinky.

Složení: 100% bio šťáva z granátového jablka.
 

 

 

Vaše hodnocení


Přidat hodnocení

...

Přidat reakci na hodnocení:

 
 

Nealko

Nabízíme jedinečné nealko nápoje jako osvěžující limonády, ovocné sirupy, hroznové šťávy, lahodné ovocné a zeleninové bio šťávy a bio ledové čaje.

 

Nealko nápoje patří k nedílné součásti pitného režimu. Jsou potřebné pro naše tělo díky obsaženým vitamínům a minerálním látkám a hasí žízeň. Pro ty větší jsou vhodným doplňkem k alkoholickým nápojům nebo do koktejlů. V každém případě si je vychutná každý.

 

Ze slovenských zástupců nabízíme Pijo Bio ovocné a zeleninové šťávy, sirupy a bio ledové čaje. Ze světoznámých zástupců u nás najdete Fentimans, Hartridges, Thomas Henry a výrobců sirupů Bottlegreen. Tito výrobci použili při výrobě čistě přírodní extrakty.