Úvod > O společnosti
 
 
 

O společnosti

Společnost EMMA SLOVAKIA s.r.o. provozující internetový obchod DrinkOnline.cz, se začala zabývat prodejem nápojů již v roce 2006 otevřením své první maloobchodní prodejny. Ve známé vinotéce v Trenčíne  jste v té době mohli najít pouze vína vybraných Slovenských výrobců. O tři roky později jsme začali distribuovat víno i velkoobchodně a založili jsme online obchod evinoteka.sk, předchůdce dnešního DrinkShopu. Naší filozofií vždy bylo nabízet pečlivě vybírány produkty a k nim přidávat i hodnotu navíc v podobě kvalitních služeb, podpory a poradenství.

 

Do světa netradičního piva a pivních speciálů jsme pronikli v roce 2009 zahájením spolupráce s Rožňavským pivovarem Kaltenecker. Velice rychle jsme se stali hlavním obchodním partnerem při distribuci piva Kaltenecker a známé německé značky Paulaner. Zařazení pivních produktů se stalo impulsem pro založení nového online obchodu pod značkou DrinkShop a DrinkOnline a rozšíření našeho sortimentu o desítky belgických, anglických a skotských pivovarů. Začali jsme pořádat ve vybraných podnicích po celém Slovensku světoznámé akce Oktoberfest.

 

Na přelomu let 2013 a 2014 se vlajkovou lodí nabídky stal dánský pivovar Mikkeller, průkopník kočovného pivovarnictví. Pár měsíců na to naši nabídku rozšířili další dva pivovary - dánský To Ol a rakouský Bevog. S nabídkou spolupráce jsme oslovili i komunitu domovařičů a malých pivovarů, čímž jsme mnohým z nich pomohli prosadit se se zajímavými pivy na trhu. V listopadu 2014 jsme spustili novou verzi online obchodu drinkshop.sk a drinkonline.cz.

 

V současnosti si v našém eshopu můžete vybrat z více než 400 druhů pivních speciálů, stovek kvalitních vín, pochutin a různých doplňků. Těší nás, že náš sortiment můžeme neustále rozšiřovat o nové kvalitní produkty, přičemž mnohé z nich se na našem trhu objevují poprvé.